Regal 1900 ES, ESX, Surf

Regali mudelivaliku pesamuna, suurepärane valik esimeseks paadiks.

Regali mudelivaliku pesamuna, suurepärane valik esimeseks paadiks või kasvõi suurema matkakaatri kõrvale veespordipaadiks, pakkudes tänu astmelisele FasTrac põhjale mugavat sõitu ning kiirust kuni 45 sõlme. 2019 mudeliaasta uudisena on saadaval ES erimudel – 2100-lt tuttav Arena Seating istumisplaneerig, mis lisab pakpoordi suure L kujulise diivani millel liigutatav seljatugi. Ruumikas – 2,5 meetri laiune salong on klassis kõige laiem, suur ujumisplatvorm tagab turvalisuse ning mugavuse vetteminekul. 114 L kütusepaak võimaldab korraliku sõiduala. Kvaliteetne Fusion Marine stereo. Eluaegne põhja struktuurigarantii.

ESX seeriat iseloomustab sportlik ja pisut retrohõnguline disain, mis on kas vastavalt soovile punane, sinine või electric green. Graafika, mustad tuuleklaasiraamid, hydro turf viimistlus ujumisplatvormile ja läbikäiguteedele. Vaipade ja sisustuse kontrastviimistlus on lihtsalt kaasatõmbavad!

Surf seeria paadid on lisaks varustatud Volvo Forward Drive veojala ning Regal Surf spetsiaalse lainetekitamissüsteemiga, mis koos tagavad enneolematu sõidurõõmu igale veespordi harrastajale.

 

Pikkus 6,0 Lubatud inimesi pardal 6 Vaata lisainfot tootja kodulehelt

Laius 2,5 Põhi FasTrac 22 kraadine V
Kõrgus Magamiskohtade arv
Tühimass 1400kg Mootor 200 hj (lisav.kuni 250 hj)
Kandevõime 562kg Tootmisaeg 2019
Süvis 0,5 Läbisõit uus paat
Hind €40 995
Tootja: Regal
Mudel: 1900

Järelmaksu kalkulaator

Paadi hind (€):
Sissemakse (€):
Intress (%):
Laenu pikkus:
Maksete intervall:
Arvuta
Maksete arv: 60
Osamakse suurus: € 89.11
Back to top