XO Cruiser

XO Cruiser - Sinu isiklik saar, mis on varustatud kõige mõeldavaga, et tagada lõbus suvepäev või pikem nädalavahetus vee peal.

XO Cruiser on suurepärane paat lõbusateks suvepäevadeks või nädalavahetuseks, sest see on varustatud kõige mõeldavaga, et tagada Sinu ja Su lähedaste mõnus koosviibimine ja heaolu vee peal. Sa võid nautida päikeselist päeva suurel päevitustekil või ujudes, grillida sõpradega elektriliselt avanevas barbeque baaris või nautida söögipausi suure 6-inimest mahutava laua taga. Paati lisatud kaks külmikut tagavad selle, et külmade jookide varu sõidu jooksul otsa ei saaks.

See paat sobib hästi pikemateks väljasõitudeks nädalavahetusel lubades magamiskohti 4-le inimesele. Vööris asub ruumikas kajut suure kahekohalise voodi, WC ja dushivõimalusega. Webasto küttesüsteem tagab, et ka kokpitis katte all magavatel pereliikmetel või sõpradel on mõnus ja soe.

Lisaks kõigele saad nautida XO DNA-sse sisse kirjutatud ning ainult XO-le omast erakordset sõidunaudingut, mille tagab militaarklassi alumiiiniumpõhi, sügav veepõhi, sihvakas kerekuju ning pikk veeliin.

 

Pikkus 9,6 Lubatud inimesi pardal CE 8 in (B)

CE 10 in (C)

Kapten ja kaaspiloot istuvad paadi keskosas; magamiskohad 4-le; elektriliselt avanev barbeque-kööginurk; päikesetekk; militaarklassi alumiiniumpõhi; Premium lisavarustuspakett.

Hinnale lisanduvad transpordi- ja komplekteerimiskulud Vaata lisainfot tootja kodulehelt

Laius 2,77 Põhi Sügav "V", 23 kraadi kaldenurk ahtris
Kõrgus 1,92 Magamiskohtade arv  4
Tühimass 4400 Mootor 2x250-350 hj
Kandevõime Tootmisaeg
Süvis 0,9 Läbisõit
Hind € 

 

Tootja: XO
Mudel: Cruiser

Järelmaksu kalkulaator

Paadi hind (€):
Sissemakse (€):
Intress (%):
Laenu pikkus:
Maksete intervall:
Arvuta
Maksete arv: 60
Osamakse suurus: € 89.11
Back to top