28 paati leitud:

Miks valida Regal?

REGAL on vabaajapaatide kuningas. Perefirma, kes toodab paate juba aastast 1967. Mudelivalik on alati moodne, varustatud uusima tehnoloogiaga.

REGAL’i paatide mudelivalikust leiad endale ideaalse nii matkamiseks, veespordiks kui lihtsalt vee peal ajaveetmiseks. Uue põlvkonna sisepäramootorid VOLVO PENTA’lt ja MERCRUISER by MERCURY MARINE’lt on ökonoomsed ja vastupidavad, uued päramootorpaadid (OBX seeria) kasutavad uusimat tehnoloogiat YAMAHA’lt. Juba tehasest on paadid küllusliku varustustasemega ja mootoritega varustatud-häälestatud, valmis sõiduks!

REGAL MARINE on alati tähtsaks pidanud positsioonerida ennast kui laevaehitaja, ehitades kõik oma paadi ise ja oma tehastes, sest nii tuleb innovatsioon majast seest ja tihti ka koosteliinilt. Seetõttu julgeb REGAL anda paadikerele ka eluaegse garantii.

Loe lisa REGALi olulisematest eelistest

Sõiduomadused

  • Õhupadja tekitamiseks on paadil kogu paadipõhja laiune aste
  • Õhupadi vähendab märgatavalt veega kontaktis olevat pinda
  • See aga omakorda võimaldab efektiivsemat, kiiremat ja mugavamat sõitu väiksema kütusekuluga
  • Koonuseline kereehitus (induktsioon) parandab vees kerealust õhuvoolu ja suurendab pööretel paadi efektiivsust
  • TruTrac hoiab paremini suunda kõigil kiirustel, võimaldab kiiremat glisseerimist ning vähendab ülejuhitavust
  • Põhja kaldenurk annab aimu, kui sujuv on selle paadiga sõita karmides mereoludes
FasTrac® kere

FasTrac keredisain vähendab veetakistust võimaldades kiiret ja ökonoomset sõitu, pakkudes samas head juhitavust ja kontrolli.Juba 13 aastat on Regali FasTrac kere andnud sportpaatidele kõrgetasemelise sõidusoorituse ja parema kütuse ökonoomia, olles seetõttu ka pärjatud IMTEC innovatsiooni auhinnaga.

Kompromissitu kvaliteet

2002 aastal teenis Regal välja ISO Sertifikaadi 9001:2000, olles üks esimesi paaditootjaid maailmas, kellele toodangule taoline sertifikaat omistati. Taolise sertifikaadi omistamine näitab selgelt Regali pühendumust ehitada vastavuses kõige kõrgematele kvaliteedistandarditele.

In-Mold Gelcoat

In-Mold Gelcoat on üks paljudest Regal paatidel leiduvatest kvaliteedielementidest. Kui paljud teised paaditootjad kasutavad oma paatidel pealeteibitud graafikat, mis on meetodilt küll kiire ja vähem kulukas, kuid kasutuses olles kulub kiiresti, tuhmub ning mureneb, siis Regal seevastu sulatab värvilise trükise otse paadi enda kattevärvi sisse, tagades veatu tulemuse ning värvi, mis ei tuhmu.

Roostevaba teras

Kõikidel Regali paatidel suurusega üle 22 jala on kompromissitult kasutatud tuuleklaasi raamiks roostevaba terast, mis tagab elegantse välimuse, pikaealisuse ning tugevuse nii tuuleklaasi kui ka teiste teki elementide osas.

Eluaegne keregarantii

Regal annab kõikidele oma toodetud paatidele eluaegse kerestruktuurigarantii. See piirangutega garantii kehtib paadi esmaomanikule. Paadi teisel omanikul on võimalus lisatasu eest omandada uus piiratud kerestruktuurigarantii, kehtivusega kuni 5 aastat uue paadi esmasest müügist selle esmaomanikule.

Turvalisus

Olles perefirma, on turvalisus Regal paatide disainiprotsessi juures võtmeteguriks. Tähelepanu sellistele detailidele nagu treilerituled paadi ahtris ohutuse tagamiseks maanteel, pikendatud ujumisplatvormid ohtliku propelleri eest hoidumiseks, kõrge parras vähendamaks merre kukkumise ohtu ja pakkumaks kuiva sõitu ning avatav, ohtutult läbikäidav tuuleklaas tagavad Sinu ja Sinu pere turvalisuse.

Volvo IPS mootorid

Regal on üks esimesi paaditootjad, kes võttis oma Commodore Yacht seeria paatidel kasutusele revolutsioonilise IPS juhtimissüsteemi. Regali mootorjaht on IPS süsteemiga varustatult veel kütusesäästlikum, arendab vähema hobujõuga suuremat kiirust, samas kui vibratsioon, mootorimüra ja heitgaaside hulk on vähenenud. Tänu vähenenud kütusekulule, on ka paadi läbisõit ühe tankimisega hoomatavalt suurenenud.

Window Express® Cruisers

Window Express kruiserite uuenduslik akende disain muudab interjööri valgusküllasemaks ning lisab paadi välimusele iseloomu.

Back to top