5 paati leitud:

XO alumiiniumpaadid on loodud merele, tuulte pekstud ja lainete poolt läigestatud. Igal detailil on mõte ja eesmärk, ilu on lihtne ja minimalistlik.

Sõjaväeklassi alumiiniumist kerematerjal on 57% tugevam. Pikk veeliin, sale kerekuju ja ekstra terav v-põhi tagavad pehmeima võimaliku sõidukogemuse igasuguse merega.

XO ei ole midagi ilma kaptenita ja iga detail on projekteeritud kaptenit arvestades. XO lubab kaptenil järgida mere kutset ja avastada uusi horisonte kui teised jäävad sadamasse varju.

XO sobib paadikasutajale, kellel on vajadus ning soov liikuda merel kiiresti punktist A punkti B ilmastikuoludest suurt sõltumata. Kered on meelega pikad ja kitsad, meenutades Ameerikamandri avamerepaate.

Sõiduomadustelt sobib alus hästi nii vabaaja sõidukiks kui ka pääste- või patrulltöödeks. Tänu kere eriliselt teravale põhjakujule (vööris on lausa 65 kraadine kaldenurk, ahtris 24 kraadi, kus konkurentidel on pigem 20 kraadi ja vähem) ja üledimensioneeritud kereehitusele (põhi on tehtud 5 mm paksusega merealumiiniumplaatidest ning küljed 4 mm-st) on sõit kompaktne, vaikne ja ülimugav – seda peab ise kogema!


Back to top